Mieszkania

Porady dot. funkcjonalnego i stylowego zagospodarowania przestrzeni w Twoim domu. Zachęcamy do śmiałego eksperymentowania, aby wnętrza, w których mieszkach zachwycały swoją niepowtarzalnością. Znajdziesz u nas dzeisiątki praktycznych porad, dzięki kórym niewielkim kosztem zmienisz oblicze mieszkania. Doradzamy m.in. jak dobrać oświetlenie, jak praktycznie rozplanowań pomieszczenia, a także gdzie kupić tanie materiały wykończeniowe.

Oświetlenie pokoju dziecięcego

Twoje dziecko nagle zaczęło bać się ciemności, a Ty nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? A może szukasz odpowiedniego oświetlenia do pokoju dziecięcego, ale sam jesteś w tym temacie, jak dziecko we mgle? Jeśli tak, przekonaj się zatem, na czym to wszystko polega i podejmij właściwą decyzję już dziś.

Kiedy warto sięgnąć po nagrzewnice?

Jesteś ciepłolubny, ale musisz pracować w zimnych lub niedogrzanych pomieszczeniach? A może to ciągły przeciąg, wahania temperatury i poziomu wilgotności sprawiają, że brak Ci energii, chęci do życia – lub co co gorsza często łapiesz infekcje i chorujesz? Jeśli tak, oznacza to tylko jedno: