Turystyka

Sprawdź, które kierunki turystyczne cieszą się największą popularnością wśród Polaków. Zobacz trendy w branży turystycznej i odpowiednio wcześnie zaplanuj swoje wakacje. Doradzamy jak przygotować się do urlopu, a także jak zorganizować spontaniczny wyjazd weekendowy.

Ubrania myśliwskie Graff

Ubrania myśliwskie Graff to polski wkład w odzież myśliwską Idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i solidnie wykonane ubranie w trakcie całodniowych wypraw na łono natury.

Hotel czy domek w górach? Zalety wynajęcia domku

Każdy udany weekendowy wypad za miasto wymaga od nas odpowiednich przygotowań, w tym również załatwienia noclegu. Najlepiej takiego, który nie tylko zapewni nam jak największy komfort, ale również nie obciąży zbytnio naszego budżetu. Sprawdź, jaki zatem rodzaj noclegu wybrać i dlaczego?

Korbielów - zimowa perełka turystyczna Beskidu Żywieckiego

Zima bez wątpienia jest porą roku, na którą z niecierpliwością czekają amatorzy i zapaleńcy „białego szaleństwa”. Na turystycznej mapie Polski znajduje się wiele kurortów narciarskich np: Szklarska Poręba, Wisła, Szczyrk, Zakopane, a nawet Korbielów. Przyjrzyjmy się mu  nieco bliżej.