Ubrania myśliwskie Graff

Ubrania dla myśliwych Graff

Sklep Faut oferuje szeroki asortyment odzieży myśliwskiej. W sklepie Faut z pewnością każdy myśliwy wybierze profesjonalny i bezpieczny ubiór na polowanie. Garderoba dostarczana do sklepu pochodzi od polskiego lidera wśród specjalistycznej odzieży dla myśliwych, firmy Graff. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i solidnie wykonane ubranie w trakcie całodniowych wypraw na łono natury.

 

Graff – producent ubrań dla myśliwych

Marka Graff istnieje na polskim rynku już ponad dwadzieścia lat i specjalizuje się w asortymencie przeznaczonym dla myśliwych i wędkarzy, a także dla tych, którzy lubią spędzać czas na łonie natury (leśnicy, miłośnicy wycieczek pieszych, fotografowie). Graff stawia na najlepsze tkaniny oraz dodatki, które są wytrzymałe, mocne i estetyczne. Produkty cieszą się zaufaniem na rynku ubrań myśliwskich, przede wszystkim dzięki komfortowi ich użytkowania.

 

Kilka słów o historii firmy Graff

Firma Graff istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Została założona przez grupę przyjaciół, których pasją było wędkarstwo i myślistwo. Głównym założeniem było stworzenie odzieży na najwyższym poziomie, dzięki tkaninom o wysokiej jakości oraz zatrudnieniu odpowiednich specjalistów. Najwyższa jakość produktów i nowatorskie rozwiązania pozwoliły firmie w krótkim czasie na zdobycie pozycji lidera na polskim rynku odzieży myśliwskiej.

 

Graff wpłynął na wygląd polskiego wędkarza i myśliwego, stale poszerzając asortyment odzieżowy. Kolejnym celem po zdobyciu polskiego rynku  było rozszerzenie działalności na rynkach starej Unii Europejskiej oraz w bloku wschodnim. Dzisiaj z ogromnym powodzeniem firma konkuruje z najbardziej znanymi markami w Polsce oraz za granicą. Graff wciąż wprowadza nowe produkty, które adresuje do coraz większego grona klientów.

 

Szeroka oferta odzieży myśliwskiej

W stałej ofercie marki znajdują się spodnie, kamizelki, koszulki, kurtki, a także odzież przeciwdeszczowa, kapelusze oraz czapki. Producent dostarcza także bieliznę termoaktywną na każdą porę roku. Aby jak najlepiej dostosować produkty do potrzeb klienta przeprowadzane są testy tkanin i innowacyjnych rozwiązań. Do stworzenia odzieży używa się najlepszych materiałów, takich jak na przykład: Flex, Bratex czy Polaron-X.

 

W obecnej ofercie można znaleźć zimowe komplety wędkarskie i myśliwskie. Oferta obejmuje także odzież dla klientów, którzy interesują się wyprawami wysokogórskimi czy survivalowymi. Odzież myśliwską Graff może zakupić również pasjonat żeglarstwa, jazdy motocyklem lub sportowiec. Najnowszy komplet zimowy znajduje się w wyposażeniu kilku wędkarskich kadr narodowych, między innymi Polski i Czech.

 

Turystyka. Rekreacja. Wczasy
pensjonatantonina.pl

kontakt